Lidhje

Kompanitë ajrore ende shpresojnë tek një shpëtim financiar


Kompanitë ajrore ende shpresojnë tek një shpëtim financiar
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Humbjet vazhdojnë të rriten për industrinë e linjave ajrore amerikane ndërsa pandemia e koronavirusit vazhdon të dëmtojë ekonominë dhe zbehen shpresat për një paketë të menjëhershme ndihme financiare nga qeveria.

XS
SM
MD
LG