Lidhje

Thaçi: Bisedimet pa njohje – proces i dështuar


Thaçi: Bisedimet pa njohje – proces i dështuar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha të hënën se bisedimet ndërmjet Kosovës dhe Serbisë kanë kuptim vetëm nëse në tryezën e diskutimeve hidhet çështja e njohjes së ndërsjellë, në të kundërtën, tha ai, ato janë proces i dështuar.

XS
SM
MD
LG