Lidhje

Psikologët: Qytetarët të papërgatitur për fazën e re të pandemisë


Psikologët: Qytetarët të papërgatitur për fazën e re të pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Vala e dytë e COVID-19 po shoqërohet me një ndikim të thellë në jetën e qytetarëve, kjo për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe humbjeve të jetës, por edhe problemeve në jetën ekonomike dhe sociale.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG