Lidhje

Shqipëri, 108 vjetori i Shpalljes së Pavarësisë


Shqipëri, 108 vjetori i Shpalljes së Pavarësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Në Shqipëri u festua sot 108 vjetori i Shpalljes së Pavarësisë. Në ceremoninë zyrtare, të mbajtur në Vlorë, morën pjesë krerët e lartë të shtetit shqiptar. pavarësisht pandemisë dhe paralajmërimit të autoriteteve kundër grumbullimeve me dhjetëra qytetarë dolën në shesh për të festuar.

XS
SM
MD
LG