Lidhje

Shkodër, aktivitete për 108 vjetorin e Shpalljes së Pavarësisë


Shkodër, aktivitete për 108 vjetorin e Shpalljes së Pavarësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Në Shkodër u përkujtua të shtunën, në kushtet e pandemisë, 108 vjetori i Shpalljes së Pavarësisë. Drejtuesit vendor e vlerësuan këtë ngjarje si një shenjë bashkimi dhe nderimi, ndërsa komunitetet fetare mbajten një lutje të përbashkët.

Shkodër, aktivitete për 108 vjetorin e Shpalljes së Pavarësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG