Lidhje

Podujeva dhe Mitrovica e Veriut votojnë për kryetar të komunës


Podujeva dhe Mitrovica e Veriut votojnë për kryetar të komunës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:31 0:00

Të dhënat e Komisionit Qendror Zgjedhor tregojnë se pjesëmarrja në votime është më e zbehtë sesa në zgjedhjet e kaluara, derisa vëzhguesit thonë se këto zgjedhje janë një sprovë për institucionet përgjegjëse para zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare.

XS
SM
MD
LG