Lidhje

Festimi i Krishtlindjes ne ditët e pandemisë


Festimi i Krishtlindjes ne ditët e pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Krishtlindjet e këtij viti kremtohen në atmosferën e krijuar nga pandemia dhe masat kufizuese për mosperhapjen e virusit. Arqipeshkvi i Shkodër-Pultit, imzot Angelo Massafra, në mesazhin tradicional të Krishlindjeve, u bëri thirrje sot besimtarëve që të jenë solidarë në kapërcimin e vështirësive.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG