Lidhje

SHBA dhe liria e shtypit


SHBA dhe liria e shtypit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Pas katër vitesh armiqësie midis presidentit amerikan dhe shumë prej mediave të lajmeve, mbrojtësit e lirisë së shtypit shpresojnë për një fillim të ri.

XS
SM
MD
LG