Lidhje

Pikëpamjet e ndryshme mes republikanëve pasqyrojnë përçarjet brenda partisë


Pikëpamjet e ndryshme mes republikanëve pasqyrojnë përçarjet brenda partisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Ndajeni Shiko komentet Print Përfundimi dramatik i mandatit të Presidentit Trump dhe gjyqi i pritshëm kundër tij e kanë përçarë Partinë Republikane. Por jo të gjithë ata që votuan për zotin Trump prezantohen si republikanë dhe jo të gjithë republikanët thonë se mbështesin zotin Trump.

XS
SM
MD
LG