Lidhje

Kosovë, afër 500 vendvotime shkojnë në rinumërim


Kosovë, afër 500 vendvotime shkojnë në rinumërim
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim të hënën për rinumërim të 494 vendvotimeve për shkak të siç u tha, mospërputhjes së të dhënave të kandidatëve dhe subjekteve politike.

XS
SM
MD
LG