Lidhje

Rriten sulmet ndaj amerikano-aziatikëve


Rriten sulmet ndaj amerikano-aziatikëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Amerikano-aziatikët janë gjithnjë e më të shqetësuar nga një rritje e theksuar e sulmeve dhe grabitjeve që kanë vënë në shënjestër komunitetet e tyre.

XS
SM
MD
LG