Lidhje

UNICEF, fushatë kundër abuzimit të fëmijëve


UNICEF, fushatë kundër abuzimit të fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Organizata botërore e fëmijëve UNICEF po mbështet në Shqipëri një fushatë ndërgjegjësimi për abuzimin dhe shfrytëzimin seksual të fëmijëve. Fushata vjen në një kohë kur pandemia e koronavirusit ka shtuar vështirësitë për fëmijët, por edhe rastet e dhunës ndaj tyre.

XS
SM
MD
LG