Lidhje

Vazhdon kriza në Kanalin e Suezit


Vazhdon kriza në Kanalin e Suezit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Një nga anijet më të mëdha në botë që peshon 224 tonë, Ever Given, nga e marta vazhdon të qëndrojë e ngecur në Kanalin e Suezit. Anija që ka gjatësi prej 400 metrash ka ngecur në formë diagonale në pjesën jugore të kanalit pas erërave të forta dhe një stuhije rëre.

XS
SM
MD
LG