Lidhje

Shkodër, festohet e djela e Pashkëve


Shkodër, festohet e djela e Pashkëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Megjithë masat kufizuese për mospërhapjen e COVID-19, disa qindra besimtarë morën pjesë në meshën e të djelës së Pashkëve duke u lutur për ata që humbën jetën nga COVID-19 dhe duke shpresuar në përfundimin sa më parë të pandemisë.

XS
SM
MD
LG