Lidhje

Britania synon lehtësimin e masave duke testuar qytetarët dy herë në javë


Britania synon lehtësimin e masave duke testuar qytetarët dy herë në javë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

Qytetarëve në Angli do t’u ofrohen falas dy herë në javë teste të shpejta për COVID-19, si pjesë e përpjekjeve për të lehtësuar masat izoluese dhe hapjen e dyqaneve, bareve dhe restoranteve në Britani.

XS
SM
MD
LG