Lidhje

Për gratë gazetare, sfidat e profesionit janë edhe më të mëdha gjatë pandemisë


Për gratë gazetare, sfidat e profesionit janë edhe më të mëdha gjatë pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Që kur filloi pandemia, gazetaria ka patur një rol kritik në pasqyrimin e saj, ndërkohë që është transformuar në shumë drejtime mënyra se si kryhet ajo. Jetesa dhe dokumentimi i pandemisë solli shumë sfida, veçanërisht për gratë gazetare, sipas Koalicionit për Gratë në Gazetari.

XS
SM
MD
LG