Lidhje

Smithsonian rihap tetë nga muzeumet e famshme


Smithsonian rihap tetë nga muzeumet e famshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Pas gati një viti mbylljeje për shkak të pandemisë, tetë muzeume të organizatës Smithsonian në Uashington dhe përreth tij po rihapen këtë muaj.

XS
SM
MD
LG