Lidhje

Shqipëri: Parlamenti Pro shkarkimit të Presidentit Meta


Shqipëri: Parlamenti Pro shkarkimit të Presidentit Meta
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Nisma për shkarkimin e kreut të Shtetit u ndërmorr nga socialistët të cilët e akuzuan atë për qëndrimet e mbajtura përpara dhe gjatë fushatës elektorale. Vendimi i parlamentit do të kalojë tani në duart e Gjykatës Kushtetutese.

XS
SM
MD
LG