Lidhje

Takimi Biden – Putin në Gjenevë


Takimi Biden – Putin në Gjenevë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Presidenti amerikan Joe Biden dhe Presidenti rus Vladimir Putin shtrënguan duart në hapjen e samitit në Gjenevë, mes tensioneve mbi të drejtat e njeriut, Ukrainës dhe sulmeve kibernetike.

XS
SM
MD
LG