Lidhje

Presidenti i ri iranian dhe negociatat për programin bërthamor


Presidenti i ri iranian dhe negociatat për programin bërthamor
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Administrata e Presidentit Biden thotë se vendimi përfundimtar nuk i takon presidentit, por udhëheqësit suprem iranian.

XS
SM
MD
LG