Lidhje

Drejtuesja e një programi televiziv persian të Zërit të Amerikës flet për komplotin kundër saj


Drejtuesja e një programi televiziv persian të Zërit të Amerikës flet për komplotin kundër saj
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Masih Alinejad, një veprimtare për të drejtat e grave në Iran dhe drejtuese e një programi në shërbimin persian të Zërit të Amerikës, ishte në shënjestër të një përpjekjeje të sofistikuar rrëmbimi nga autoritetet iraniane.

XS
SM
MD
LG