Lidhje

Studentët mes arsimimit dhe trajnimit për Olimpiket


Studentët mes arsimimit dhe trajnimit për Olimpiket
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Pas shtyrjes vitin e kaluar të Lojrave Olimpike në Japoni për shkak të pandemisë, disa studentëve amerikanë që merren me sport iu desh të balanconin shkollën dhe stërvitjen në prag të Lojërave Olimpike që po mbahen në Tokio.

XS
SM
MD
LG