Lidhje

Disa ekspertë të shqetësuar për marrëdhëniet Ukrainë-Kinë


Disa ekspertë të shqetësuar për marrëdhëniet Ukrainë-Kinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Ekspertët paralajmërojnë se marrëdhëniet e afërta të Ukrainës me Kinën mund të dëmtojnë lidhjet e saj me Shtetet e Bashkuara dhe të kenë pasoja të tjera negative.

XS
SM
MD
LG