Lidhje

Gjimnastet amerikane, akuza të forta për mosveprim ndaj mjekut abuzues


Gjimnastet amerikane, akuza të forta për mosveprim ndaj mjekut abuzues
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Katër gjimnastet amerikane bënë akuza të ashpra ndaj federatës kombëtare të gjimnastikës, Komitetit Olimpik dhe FBI-së të mërkurën, gjatë një dëshmie para Kongresit, duke i akuzuar ato se nuk vepruan për të mbrojtur gjimnastet nga abuzimi seksual i mjekut të ekipit kombëtar të Gjimnastikës

XS
SM
MD
LG