Lidhje

Masat e sigurisë gjatë punimeve të Asambles së OKB-së


Masat e sigurisë gjatë punimeve të Asambles së OKB-së
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Ndërsa vazhdon Sesioni i 76-të i Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, qyteti i Nju Jorkut, banorët dhe zyrtarët janë duke u përgatitur për efektet me të cilat shoqërohen ngjarje të tilla, pa lënë menjanë edhe frikën e një rreziku të shtuar mbi përhapjen e koronavirusit.

XS
SM
MD
LG