Lidhje

SHBA nis dëbimin e migrantëve nga Haiti


SHBA nis dëbimin e migrantëve nga Haiti
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

SHBA nisi dëbimin e migrantëve nga Haiti, pasi më shumë se 1200 persona u vendosën në një kamp të impovizuar në një qytet kufitar të Teksasit. Agjencia e Imigracionit dhe Doganave po ashtu njoftoi se ka mbyllur disa pjesë të kufirit me Meksikën

XS
SM
MD
LG