Lidhje

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për motin ngre alarmin për gazet që krijojnë efektin serë


Agjencia e Kombeve të Bashkuara për motin ngre alarmin për gazet që krijojnë efektin serë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Organizata Botërore Meteorologjike paralajmëroi se përqendrimet e gazeve që krijojnë efektin serë, kishin arritur një rekord të ri vitin e kaluar dhe kanë vazhduar të rriten me një ritëm më të shpejtë se norma mesatare në dekadën e fundit, pavarësisht një rënie të përkohshme gjatë Pandemisë.

XS
SM
MD
LG