Lidhje

Nënpresidentja Harris takohet sot me Macronin në Pallatin Elysee


Nënpresidentja Harris takohet sot me Macronin në Pallatin Elysee
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Presidenti francez Emmanuel Macron do të presë për bisedime të mërkurën në Pallatin Elysee nënpresidenten amerikane Kamala Harris. Temat e diskutimeve variojnë prej ndryshimeve klimatike, ekonomisë, shëndetin global dhe çështjet e zinxhirit të furnizimit.

XS
SM
MD
LG