Lidhje

Përpjekjet për ripërtëritjen e bisedimeve Kosovë-Serbi


Përpjekjet për ripërtëritjen e bisedimeve Kosovë-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë nisën një raund të ri bisedimesh. Temë qendrore është mundësia e arritjes së marrëveshjes për përdorimin e targave të makinave. Nga rezultatet e këtij takimi do të varet nëse do të ketë takime të nivelit të lartë politik ndërmjet dy vendeve

XS
SM
MD
LG