Lidhje

Vazhdojnë eksportet ukrainase të drithit në Detin e Zi


Vazhdojnë eksportet ukrainase të drithit në Detin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Tre anije të tjera të ngarkuara me drithë u larguan sot nga portet e Ukrainës në drejtim të Turqisë për inspektim, njoftoi ministria turke e mbrojtjes. Rifillimi i eksporteve ukrainase të grurit shihet si një provë e marrëveshjes së fundit mes Ukrainës dhe Rusisë

XS
SM
MD
LG