Lidhje

Lokalet pa alkool pas pandemisë


Lokalet pa alkool pas pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Zyrtarët e shëndetit publik thonë se një nga efektet e bllokimeve gjatë pandemisë së koronavirusit ishte se më shumë njerëz filluan të konsumonin më shumë alkool. Organizata Botërore e Shëndetësisë paralajmëroi për shqetësime të përkeqësuara shëndetësore dhe një rritje të sjelljeve të rrezikshme. 

XS
SM
MD
LG