Lidhje

Ndërgjegjësimi i qytetarëve dhe institucioneve për mbrojtjen e mjedisit


Ndërgjegjësimi i qytetarëve dhe institucioneve për mbrojtjen e mjedisit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Një numër shoqatash joqeveritare se bashku me karitasin ndërdioqezan të shkodrës u përfshine sot ne nje fushate ndergjegjësimi për mbrojtjen e mjedisit nga hedhja e mbeturinave urbane përgjatë brigjeve te lumenjve si nga dhe përdorimi i shisheve dhe qeseve plastike.

XS
SM
MD
LG