Lidhje

Uashingtoni hedh poshtë pretendimet detare të Pekinit në Detin e Kinës Jugore


Uashingtoni hedh poshtë pretendimet detare të Pekinit në Detin e Kinës Jugore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Nënpresidentja amerikane Kamala Harris vizitoi të martën ishullin Palawan në Filipine dhe riafirmoi mbështetjen e SHBA-së për një vendim të OKB-së që hedh poshtë pretendimet detare të Kinës në Detin e Kinës Jugore.

XS
SM
MD
LG