Lidhje

Oboti, fshati më i dëmtuar nga përmbytjet në Shqipëri


Oboti, fshati më i dëmtuar nga përmbytjet në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Oboti është një nga fshatrat më të dëmtuar nga përmbytjet e viteve te fundit në Shkodër. Banorët e tij përballen thuajse çdo vit me vërshimin e ujërave, që vijnë nga rreshjet e shiut dhe shkarkimet e hidrocentraleve

XS
SM
MD
LG