Lidhje

Kriza ekonomike në Britani


Kriza ekonomike në Britani
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Sipas Organizatës për Bashkëpunim dhe Zhvillim Ekonomik (OECD), ekonomia e Britanisë do të tkurret me 0.4 për qind në vitin 2023, më shumë se çdo ekonomi tjetër në grupin e 7-të vendeve më të pasura të botës.

XS
SM
MD
LG