Lidhje

Basketbollistja Brittney Griner lirohet në këmbim të tregtarit rus të armëve


Basketbollistja Brittney Griner lirohet në këmbim të tregtarit rus të armëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Ylli i basketbollit Brittney Griner u lirua në një këmbim të burgosurish mes Moskës dhe Uashingtonit. Në këmbim të saj, Shtetet e Bashkuara liruan tregtarin famëkeq rus të armëve, Viktor Bout.

XS
SM
MD
LG