Lidhje

Shpërthim në  Antalia, vriten 4 dhe plagosen 24 vetë


Autoritetet në Turqi thonë se nga një shpërthim në zonën turistike Antalia në Detin Mesdhe, u vranë 4 vetë dhe u plagosën 24 të tjerë.

Autoritetet besojnë se shpërthimi është shkaktuar nga një bombol gazi. Nuk dihet me siguri nëse shpërthimi ishte thjesht aksident. Shpërthimi ndodhi pranë një ujvare në zonën turistike Manavgat.//lk

XS
SM
MD
LG