Lidhje

Genta Ismaili turne në Amerike


Këngëtarja nga Kosova Genta Ismaili, një emër i njohur i muzikës shqiptare, është rikthyer në Amerikë pas një mungese dy vjeçare. Rikthimi i saj perkon me një turne që artistja po ndërmerr në disa shtete amerikane si dhe në Kanada. Ndalesa e saj e parë në Amerikë ishte Washingtoni ku ajo bisedoi me kolegun tonë Kastriot Haxhiaj.
XS
SM
MD
LG