Lidhje

Gjirokastër: Policia, fushatë tek të rinjtë kundër trafikimit të drogës


Policia e Gjirokastrës tha se do të nisë një fushatë tek të rinjtë për t’i ndërgjegjësuar për luftën kundër trafikut dhe përdorimit të narkotikëve. Në një raport të publikuar të premten mbrëma nga drejtoria e policisë së Gjirokastrës, 17 persona nën moshën 25 vjeç janë arrestuar kohët e fundit për trafikim droga. //az//

Të ngjashme

XS
SM
MD
LG