Lidhje

Qytetarët e Shqipërisë shprehin mirënjohjen ndaj SHBA-së


Atmosfera e Tiranës ishte elektrizuese në pritje të vizitës së Presidentit Bush. Qytetarët shprehën mirënjohjen e tyre për rolin e Shteteve të Bashkuara në historinë e Shqipërisë dhe për zgjidhjen e çështjes së Kosovës.
XS
SM
MD
LG