Lidhje

E diela muzikore me këngëtarin Kris Braun dhe grupin Shugërlend


Grupi amerikan i muzikës kantri, Shugërlend, është një ndër grupet më të pëlqyera në Amerikë. Të krijuar pak vite më parë ky grup arriti të jetë ndër më të pëlqyerit dhe të preferuarit për publikun amerikan. Ndërkaq, një prej talenteve të reja, që po i reziston tregut të ashpër të biznesit të yjeve këtu në Amerikë, është dhe Kris Broun, i cili tashmë ka hedhur në treg një këngë e cila po qëndron në krye të klasifikimeve muzikore. //ad//

XS
SM
MD
LG