Lidhje

Biznesmeni Kosta Trebicka gjendet  i vdekur në një rrugë rurale në rrethet e Korçës


Ne Shqiperi biznesmeni Kosta Trebicka u gjet i vdekur dje në rrugën mes fshatrave Voskopojë dhe Lekas, te Korçes. Kosta Trebicka ishte i pari qe denoncoi çështjen e tregëtisë së municioneve shqiptare me origjinë kineze qe u shiten per ushtrine e Afganistanit. Korrespondenti ynë, Armand Mero, na sjell hollësi nga Tirana

XS
SM
MD
LG