Lidhje

Votimet në Virxhinia - Kronikë nga një qendër votimi në Arlington


Kudo në qendra votimi ka sot radhë të gjata dhe kjo është sidomos e vërtetë për shtetin e Virginias i cili ka votuar tradicionalisht pro republikanëve ndërsa në këto zgjedhje senatori Obama është rreth 5 përqind përpara në anketa. Kolegu ynë Ilir Ikonomi ishte në një qendër votimi të këtij shteti, në afërsi të Uashington DC.

XS
SM
MD
LG