Lidhje

Uashington, DC: Te Shtëpia e Bardhë një ditë pas zgjedhjeve


Presidenti i ri do të përballet me një sërë sfidash të vështira, që nga ekonomia, kapërcimi i krizës financiare e deri tek politika e jashtme për të permirësuar imazhin e Amerikës në botë. Kolegu Ilir Ikonomi bisedoi sot me qytetarë të ndryshëm në Uashington dhe na sjell në vazhdim mendimet e tyre.

XS
SM
MD
LG