Lidhje

Dy filma me subjekte të njohur ndiqen me interes nga amerikanët


Situata aktuale e ekonomisë mund t'i bëjë amerikanët që të mendojnë për kursimet e tyre, por ende nuk ka arritur që të godasë fuqinë e Hollivudit në filmat që ai paraqet në kinema. Filmat me tematikë të njohur, si "Quantum of solace" dhe historia e mbinatyrshme e dashurisë "Twilight" ende vazhdojnë të qëndrojnë në krye të klasifikimit të filmave më të ndjekur. Filmi "Twilight" bazohet në romanin me të njëjtin titull i shkrimtares Stefani Majer, që është përkthyer në 37 gjuhë të botës.//lk

XS
SM
MD
LG