Lidhje

Krishtlindjet në Shqipëri


Besimtaret festuan sot ne Shqiperi Krishtlindjet, ne nje atmosfere te gezuar. Ata uruan njeri-tjetrin per me shume paqe e mireqenie. Besimtaret dhe Drejtuesit e bashkesive katolike dhe ortodokse moren urime sot edhe nga autoritetet e larta te shtetit shqiptar. Ilirian Agolli njofton nga Tirana.

Të ngjashme

XS
SM
MD
LG