Lidhje

Shqipëri: Dobjani kritikon kushtet e paraburgimeve


Gjendja e rende e mjediseve te paraburgimit ne Shqiperi ishte sot perseri ne qender te kritikave te avokatit te popullit për policine shqiptare. Zoti Ermir Dobjani, u kerkoi sot kryeministrit Berisha dhe drejtuesve te policise nje respektim te gjere te te drejtave njerezore.

Të ngjashme

XS
SM
MD
LG