Lidhje

Dita e fundit e 2008ës në Tiranë


Kryeqyteti i Shqiperise, Tirana, eshte perfshire sot nga nje atmosfere e veçante festive. Zbukurimet e qytetit, koha e bukur me diell, pritet t'ja lere vendin ne mbremje festimeve ne sheshin Skenderbej te mijera te rinjve me kenge dhe fishekzjarre. Kryeqyteti dhe qytetet e tjera jane te mbingarkuara keto dite nga nje trafik i madh automjetesh.//rd//

XS
SM
MD
LG