Lidhje

Si e mplaku Hollivudi aktorin Brad Pitt


Arritjet teknologjike të dekades së fundit në industrinë kinematografike kanë sjellë në ekranet televizive mijëra vite të shkuara zhvillime dhe histori.

Falë kësaj teknologjie, fantazia e njeriut është kthyer në realitet hollivudian. I tillë është edhe personazhi i Benxhamin Buton të realizuar nga aktori Brad Pitt në filmin"Çështja Kureshtare e Benxhamin Buton.

Më hollësisht se si Hollivudi realizoi mplaken e tij do të mësoni të shtunën në Ditari.

XS
SM
MD
LG