Lidhje

Të gjitha orët dhe minutat e një dite historike


Në ditën e inaugurimit të Presidentit Barak Obama, kamera e Zërit të Amerikës filmoi pa pushim gjatë gjithë ditës dhe redaktorët përgatitën një video ku mund të shihen në më pak se një minutë të gjitha lëvizjet e njerëzve në hapësirën pranë Kapitolit, nga orët e para të agimit e deri pas mbarimit të ceremonive kur njerëzit filluan të largohen.


XS
SM
MD
LG